Szukaj usług
Szukaj zdjęć
Szukaj promocji

Strefa kosmetyczek: zarejestruj się aby wypromować swoje usługi »
Dodaj firmę
Zaloguj się

salon kosmetyczny Poznań, kosmetyczka Poznań, gabinet kosmetyczny Poznań
Strona główna
3

Siesta Beauty

Siesta Beauty

_65195206.jpg_58200521.jpg_59195210.jpg
Prezentacja

Witam serdecznie.

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i kąpieli słonecznych w salonie "Siesta Beauty"
Jestem dyplomowaną kosmetyczką, ukończyłam Akademię Zdrowia i Urody w Poznaniu, od 2008 roku zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. Jest to moja największa pasja i zarazem najbardziej popularny (jeszcze do niedawna jedyny) zabieg w moim salonie.  Za namową stałych klientek stopniowo poszerzałam zakres usług. Odwiedzając salon "Siesta Beauty" możesz już zadbać również o swoje dłonie i stopy wybierając manicure klasyczny lub manicure i pedicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach nawet do 4 tygodni! Metoda ta sprawdza się w przypadku bardzo zajętych kobiet, dla których wizerunek jest ważnym elementem dnia codziennego, a które nie mogą znaleźć czasu na regularne wizyty w salonie kosmetycznym. 
Zachęcam również do skorzystania z depilacji pastą cukrową. Formuła opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, bezpieczna dla alergików i osób o wrażliwej skórze (naczyniowej i ze skłonnościami do podrażnień). Depilacja pastą cukrową odbywa się zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa co ułatwia jego usuwanie wraz z cebulką, dzieki temu zmniejsza się odczucie bólu. 
A przed wielkim wyjściem, dla tych którzy nie chcą lub nie mogą opalać się w tradycyjny sposób polecam Opalanie Natryskowe. Jest to bezpieczna alternatywa w dziedzinie opalania. Idealna dla kobiet w ciąży, osób po operacjach, z bielactwem i wszystkich tych, którzy marzą o pięknej opaleniznie, ale nie mogą przebywać na słońcu z powodów zdrowotnych lub braku czasu.
Na wszystkich ciepłolubów  czeka wygodne i ergonomiczne solarium Ergoline.

Serdecznie zapraszam, 
Kamila Kochan 

Godziny pracy
poniedziałek :12:00 - 20:00 piątek :12:00 - 20:00
wtorek :12:00 - 20:00 sobota :12:00 - 16:00
środa :12:00 - 20:00 niedziela :nieczynne
czwartek :12:00 - 20:00

Copyright - 2008-2013 www.moja-kosmetyczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu